Autoškola

Provádíme výcvik na získání řidičského oprávnění skupiny B. Připravovat se budete pod vedením zkušených instruktorů, kteří vás naučí bezpečně ovládat motorové vozidlo. Naši instruktoři jsou připraveni vám vše v klidu a trpělivě vysvětlit.

Při jízdě panuje klidná a přátelská atmosféra, takže na jízdy se určitě budete těšit! Výcvik probíhá ve Škodě Octavii. Praktické jízdy provádíme nejen v Berouně a okolí, ale i podle vašeho přání i na území Prahy včetně řešení složitějších dopravních situací v samotném centru hlavního města. Samozřejmostí je i výcvik v provozu na dálnici. Ceny za výcvik včetně závěrečné zkoušky jsou konečné.

Kursovné můžete platit i na splátky bez navýšení, základní splátka při zahájení kurzu je 3 000,- Kč. Teoretická výuka probíhá individuálně nebo v učebně autoškoly. Výuka teorie i praktických jízd probíhá v pracovní dny odpoledne až do večerních hodin, dále o víkendu či svátcích celý den.

Přihlášku si prosím vytiskněte oboustranně z našich stránek stejně jako formulář zdravotní způsobilosti, který se tiskne jednostranně. Samozřejmě je možné vám přihlášku zavézt k vám domů či poslat mailem. Dále je možné ji vyzvednout na adrese sídla firmy či provozovně autoškoly.
Jako další službu nabízíme výcvik a zařazení ke zkoušce odborné způsobilosti k navrácení řidičského průkazu po uplynutí doby jeho odebrání správním orgánem.

Pro Vás kteří již vlastníte řidičský průkaz a z různých důvodů nejezdíte, nabízíme kondiční jizdy, kde s vámi odborně procvičíme veškeré dopravní situace dle vašeho přání, aby jste mohli bezpečně a bez obav řídit sami motorové vozidlo v běžném silničním provozu.

Naši instruktoři se vám i vašim přáním přizpůsobí!
Dále provádíme pravidelné školení řidičů – referentů na základě vašich požadavků včetně veškeré dokumentace buďto u vaší firmy nebo na učebně naší autoškoly.