O nás

V naší autoškole se provádí výcvik na získání řidičského oprávnění skupiny B. Připravovat se budete pod vedením zkušených instruktorů, kteří vás naučí bezpečně ovládat motorové vozidlo. Naši instruktoři jsou připraveni vám vše v klidu a trpělivě vysvětlit.

Při jízdě panuje klidná a přátelská atmosféra, takže na jízdy se určitě budete těšit! Výcvik probíhá ve Škodě Octavii. Praktické jízdy provádíme nejen v Berouně a okolí, ale i podle vašeho přání i na území Prahy včetně řešení složitějších dopravních situací v samotném centru hlavního města. Samozřejmostí je i výcvik v provozu na dálnici. Ceny za výcvik včetně závěrečné zkoušky jsou konečné.

Kursovné můžete platit i na splátky bez navýšení, základní splátka  při zahájení kurzu je 3 000,- Kč. Teoretická výuka probíhá individuálně nebo v učebně autoškoly. Výuka teorie i praktických jízd probíhá v pracovní dny odpoledne až do večerních hodin, dále o víkendu či svátcích celý den.

Přihlášku si prosím vytiskněte oboustranně z našich stránek stejně jako formulář zdravotní způsobilosti, který se tiskne jednostranně. Samozřejmě je možné vám přihlášku zavézt k vám  domů či poslat mailem. Dále je možné ji vyzvednout na adrese sídla firmy či provozovně autoškoly.
Jako další službu nabízíme výcvik a zařazení ke zkoušce odborné způsobilosti k navrácení řidičského průkazu po uplynutí doby jeho odebrání správním orgánem.

Pro Vás kteří již vlastníte řidičský průkaz a z různých důvodů nejezdíte, nabízíme kondiční jizdy, kde s vámi odborně procvičíme veškeré dopravní situace dle vašeho přání, aby jste mohli bezpečně a bez obav řídit sami motorové vozidlo v běžném silničním provozu.

Naši instruktoři se vám i vašim přáním přizpůsobí!
Dále provádíme pravidelné školení řidičů – referentů na základě vašich požadavků včetně veškeré dokumentace buďto u vaší firmy nebo na učebně naší autoškoly.